Пловдив посреща най-добрите кикбоксьори в България следващия уикенд

• от PlovdivTime
  • 18:17, 09.12.2021

От 10 до 12 декември Пловдив ще бъде домакин на Държавно първенство по кикбокс за Купата Бултрас в стил К1 и турнир по кикбокс за деца стил лоук кик. Първенството ще се проведе в зала "Сила" и се организира от Bultras Fight Club.

Bultras Fight Club е на година и половина, но за този периодът тимът успя да се превърне в един от най-успешните бойни клубове в България. Състезателите на клуба заемат винаги призовите места във всичките държавни първенства и международни турнири в България, а медалите, които са спечелени от отбора са над 60.

Държавно първенство по кикбокс за Купата Бултрас ще бъде и първото състезание, което се организира от Bultras Fight Club.

Очертава се много силен шампионат, като заявки са подали най-добрите състезатели и клубове в България.

Ще участват над 200 състезатели от над 30 клуба.

Домакинът Bultras Fight Club ще бъде представляван над 30 състезатели и тимът ще се опита да спечели отборната титла.

За призьорите ще имат медали, а ще има и купи за отборния победител в детския турнир в стил лоук кик, както и Купата Бултрас за най-техничен състезател.

Първите три отбора в стил К1 при мъжете също ще получат купи.

Първенството стартира в петък с официалния кантар преди сблъсъците и първите срещи от турнира.

В събота сутринта ще бъде и официалното откриване на надпреварата, в съботния ден ще се изиграят и голяма част от двубоите.

В неделя ще бъдат финалите и официалното закриване на Държавното първенство.

Входът за зрителите ще бъде свободен. Ще бъде осигурена и лаборатория за бързи антигенни тестове.

Турнирът ще бъде предаван на живо в Ютуб и фейсбук страницата на Bultras Fight Club.

TrafficNews.bg е медиен партньор на събитието.